Stowarzyszenie Artystów Plastykow "Pasja"zaprezentowalo obrazy i fotografie dotyczace pleneru odbywającego się w Sztokholmie.

Obrazy i zdjęcia przedstawiały wspaniale zaułki Sztokholmu ,odtwarzały piekno zabytkow ,a takze piękno tzw."Wenecji Północy' Zaproszeni gości byli pod wrażeniem uroku miasta i okolic.

Swoje prace zaprezentowali malarze; Longina Wysocka,Natasza Sobczak ,Wieslawa Pałasz,Brygida Sniatecka,Edyta Stachura Zygmunt Pałasz ,Jerzy Stachura-fotografie wystawiali Zygmunt Palasz i Jerzy Stachura.